poniedziałek, 29 października 2012

ogrzej się

Na większości znajomych blogów zmiana pogody nie przeszła bez echa. Miałem nic nie pisać na ten temat bo ... zdążyły mi zamarznąć drzwi w aucie, namachałem się dwie godziny łopatą, odcięli mi prąd, nie wyjechałem z gór bo drogi blokowały ślizgające się samochody i tak dalej i tak dalej.

W archiwum znalazłem jednak kilka zaśnieżonych zdjęć i teraz w ciepłym blasku monitora można na spokojnie powspominać przedzimowy weekend :-)

3 komentarze:

henryk pisze...

Zaskoczyła!
Tym razem chyba wszystkich.
Ładne fotki,to niezwykłe drzewo już
gdzieś spotkałem,okolice Glinna,Michałkowej,może podobne.
Pozdrawiam.

Gość z Wyspy pisze...

Drzewo jest wyjątkowe, to prawda. Można je spotkać w okolicach czerwonego GSS im. Orłowicza ponad Sierpnicą. W ogóle, miejsce gdzie rośnie, na jednej z map oznaczone jest jako dawny cmentarz.

henryk pisze...

Jak się pogoda ustabilizuje to wybiorę się pod to drzewko.Podobne widziałem w okolicach Glinna,ale to już dość dawno.Na północnym zboczu Kalenicy,nad Bielawą rośnie też piękna lipa z ośmioma dziuplami,ale marnie już wygląda.Latem,jak jest dłużej wilgotna pogoda,pokrywa się zielonymi porostami bo rośnie w cieniu pośród świerków.Zimą ma w dziuplach gości, bo ilekroć docieram tam na biegówkach zawsze są do niej wydeptane ścieżki przez gryzonie i lisy.Pozdrawiam.